סדנאות הורים וילדים - היום זה רק אנחנו

-אמאאא 

-רגע

 -אמאאאא

-לא עכשיו!

-אבל אמאאא תראי מה ציירתי לך, אמאאאאאאאאאא

כן, היינו רוצים להתייחס יותר לילדים שלנו, להסתכל על הציורים המקסימים שלהם ולהגיב בסבלנות בכל פעם שהם מושיטים לנו את הניירות המקושקשים בגאווה. אבל אי אפשר להתכחש לזה שאנחנו במירוץ בלתי פוסק. מהבוקר – ארוחות, תלבושות, תסרוקות, בטיסה לגן, בטיסה לבית הספר, מאחרים לעבודה, מאחרים לאסוף את הילדים, מגיעים הביתה, מקלחות, שוב ארוחות, סיפורים, השכבות לישון, תישנו כבר ו…עוד לפני שהספקנו ליהנות מהשקט כבר בוקר והכל מתחיל מחדש. למדנו לתקתק הכל, אפשר אפילו לומר שאנחנו חיים מתקתוק לתקתוק, אבל איך שלא נסובב את זה, הילדים שלנו צריכים את הזמן איתנו ובינינו, גם לנו לא תזיק איזו שעה וחצי של תרפיה.
אני מזמינה אתכם להכיר את סדנאות הורים וילדים שיעניקו לילדיכם חוויה של זמן איכות ויצירה משותפת, שתוציא אתכם משגרת היומיום ותייצר עוד זיכרון שהוא רק שלכם. לבחירתכם שלוש סדנאות יצירה, בכולן נלמד טכניקות יצירה, תוך שימת דגש על הקשר ביניכם – הורים וילדים. מוזמנות להצטרף לסדנאות הקיימות בלוח הסדנאות או להזמין אליכם הביתה 10 משתתפים והסדנה תיהיה ללא עלות.

טיפ

אחרי הכל, ילדים זוכרים חוויות טוב יותר ממתנות, לכן הקפידו להקדיש לילדיכם זמן לחוויות. איך תוודאו שזה יקרה? פשוט הקדישו לכך זמן ביומן.

הסדנאות שלנו

תמונת השראה

ממסגרת תמונה, ניירות מיוחדים ומשפט אחד, אפשר ליצור תמונה לסלון שכולה השראה.

מחברות מעוצבות

מחברת מעוצבת מהחלומות שעה וחצי והיא אצלכם ו- וואו כמה שהיא יפה.

אריזות מתנה

אין מתנה שלא תיראה טוב באריזת מתנה אישית שאתם הכנתם, כל זה בשעה וחצי של תרפיה ויצירה.

סדנת תמונת השראה

בסדנה נדבר קצת על השראה, נסביר לילדים מה משמעותה בחיינו. דרך משפטי ההשראה נלמד על שאיפות, יזמות ומה שביניהם.  ההורים והילדים יוזמנו לבחור את משפט ההשראה שלהם, מבין כמה משפטים שיוצעו להם ויחד נעצב תמונת השראה אישית לכל אחד, בשילוב אלמנטים של נייר ואביזרי נוי מתוך הערכה.
משך הסדנה: שעה וחצי.
מחיר: 140 ש״ח ליחיד
בתיאום מראש/ ללוח הסדנאות

אני רוצה לשמוע פרטים על סדנת תמונות השראה

סדנת מחברות מעוצבות

בסדנה יכינו ההורים והילדים את מחברת החלומות עבורם או עבור הפרטנר שלהם לסדנה. כך למשל תוכל אמא להעניק לילדתה מחברת שעיצבה בעצמה ולהיפך. בעזרת טכניקות שאלמד וחומרים שאעניק לכולם, יצא כל אחד מהמשתתפים עם מחברת אישית ומעוצבת שיש רק אחת כמוה. בנוסף נלמד להכין שקית הפתעה מיוחדת, קצת כמו פעם, רק בעיצוב מגניב שלנו.

משך הסדנה: שעה וחצי.
מחיר : 140 ש״ח ליחיד / 200 לזוג
בתיאום מראש.

אני רוצה לשמוע פרטים על סדנת מחברות מעוצבות

סדנת אריזות מתנה

בסדנה אזמין את ההורים והילדים לבחור מתנה שירצו להעניק זה לזה, מתוך מגוון מתנות שאציע. יחד, באמצעות החומרים שאספק, נלמד איך לעצב אריזת מתנה ייחודית וכל משתתף יעטוף את המתנה שבחר להעניק.
משך הסדנה: שעה וחצי.
מחיר: 140 ש״ח ליחיד / 200 לזוג 
בתיאום מראש.

אני רוצה לשמוע פרטים על סדנת אריזות מתנה