העולם של סולאנדפייפר -

היי, אני רחל ואני גם וגם: מעצבת גרפית ומאמנת נשים אמהות וילדים. Soulandpaper מביאה את עולם ה DIY (עשה זאת בעצמך) למוצרי הנייר ומנגישה אותו לכולם ביצירה, הנאה, חוויה ונתינה בניחוח נוסטלגי שכל כך חסר בעולם הטכנולוגי שלנו.
לכל הטוב הזה מצטרף ארגז הכלים האימוני שלי שמוסיף מימד של העצמה, ביטוי עצמי, ביטחון עצמי והמון ערך לילדים ומבוגרים. העולם של סולאנדפייפר מאפשר לכל אחד להתקרב עוד קצת לעצמו ולגלות עולם מופלא ומשמח.

למה סולאנדפייפר

Soulandpaper מציעה ערכות לכל מיני אירועים ורגעים בחיים. בכל ערכה קיימים כל החומרים והכלים האימונים הדרושים  לכם כדי ליצור בעצמכם את החותם האישי והמציאות אותה תרצו ליצור

 מכאן גם מגיע השם –Soulandpaper  שהרי אני שמתי את הנשמה שלי בתוך הערכה מתוך רצון שלי לתת ולאפשר לך ליצור בקלות ובהנאה את המציאות שאת בוחרת.

מה יוצרים כאן?

באמצעות הערכות וחומרי הנייר שבתוכן, תוכלו לעצב יומנים, ערכות התפתחותיות ריגשיות, אריזות מתנה, מחברות, תמונות ממוסגרות- תמונת השראה, אלבומי תמונות, ברכות ובעצם – כל יצירה העולה בדעתכם שתעזור לכם לעצב את המציאות אותה תרצו.  בנוסף לערכות, תמצאו סדנאות העצמה וביטוי עצמי סרטוני הדרכה שיספקו לכם השראה וינחו אתכם שלב אחר שלב כיצד להשתמש בחומרי הערכות וליצור בעצמכם. הערכה מתאימה לילדים ולמבוגרים כאחד, מאפשרת זמן איכות משותף עם הילדים כדי שנוכל בעתיד לקטוף את פירות היצירה הזו.

הרבה יותר מיצירה

כבר בגיל 18, כשהתנדבתי לשירות לאומי במעון יום לנכים והכרתי אנשים מדהימים ומעוררי השראה שיכולים לתת כל כך הרבה לעולם, הבנתי שאני רוצה למצוא את הדרך לעזור לאלה שזקוקים לעזרה. החיים לצד אח הסובל משיתוק מוחין לימדו אותי מהי נתינה. הערכות של Soulandpaper נארזות ע"י אנשים עם מוגבלויות המועסקים ב"מרכז רב נכויות" בבת ים. אז אם רכשתם ערכה בסולאנדפייפר, עצרו רגע, חישבו על האדם שארז אותה עבורכם ודעו ששימחתם אותו מאוד.