עץ החלומות של נתנאלה – עץ המתנות שהיה שיחת היריד!

כבר כמה שנים שהיריד של נתנאלה הוא האירוע שחובבי האומנות ובעלי עסקי הבוטיק כאחד הכי מחכים לו, וכמדי שנה הוא מצליח להפתיע, לרגש ובעיקר לחדש, הן לבעלי העסקים והן לאורחים המגיעים אל היריד. היריד, שמגיע כתגבור שנתי לחנות הנפלאה של נתנאלה ברחובות, הוא מקום עלייה לרגל לכל מי שחובב עיצוב, סטייל, יצירות בעבודת יד ואופנה.

מעל 100 דוכנים מילאו את החלל ביריד השנתי, כאשר אין ספק שאחד הדברים שתפס את העין בצורה יוצאת דופן היה עץ המתנות הייחודי שהוקם על ידי נתנאלה והצוות בשיתוף פעולה של חברת soulandpaper עם חברת Hot Crown. כל אחד מהעסקים שהציג ביריד נתנו כרצונם מתנות לרוכשים בדוכן מעל סכום מסוים, ואת המתנות אספו המבקרים מעץ המתנות הייחודי שהוצב במרכז היריד.

כל אחת מהמתנות של חברת Soulandpaper על העץ הייתה עטופה ביצירתיות, ועליה הונח שלט “Pick Me” המזמין את המבקרים לבחור את המתנה שצדה את עיניהם. העץ, שכל מטרתו הייתה לנטוש את הקלישאה של “לא לבחור ספר על פי הכריכה” היה מלא בעטיפות קסומות, שאינן מרמזות על תכולת המתנה, ועודד את הקהל לבחור רק לפי מראית עין.

שיתוף הפעולה המקסים הזה היה אחד מגולות הכותרת ביריד הקסום, ואנו מחכים לראות למה עוד יש לצפות, הן מבית Hot Crown והן מבית Soulandpaper!