סדנאות לעובדים - קחו פסק זמן

אנחנו כל היום בלחץ, ממשימה למשימה, מפגישה לפגישה והכל תחום בלו"ז שאנחנו חייבים לעמוד בו. לפעמים אנחנו פשוט צריכים הפסקה. אין כמו תרפיה באמנות כדי להרגיע את הנפש ויותר מכך, זו דרך מצויינת לפתח את הדמיון והיצירתיות ולבסוף גם להיות עובד טוב יותר.
אני מזמינה אתכם להעניק לעובדים שלכם חוויה קצת אחרת של גיבוש ונוסטלגיה, של זמן איכות ויצירה משותפת, שתוציא אתכם משגרת היומיום ותשאיר אתכם עם זיכרון נפלא. תוכלו לבחור מתוך שלוש סדנאות לעובדים שאנו מציעים ו/או לפנות אליי ויחד נתכנן סדנה מותאמת אישית, על פי כמות העובדים ורצונכם.

 

הסדנאות שלנו

תמונת השראה

ממסגרת תמונה, ניירות מיוחדים ומשפט אחד, אפשר ליצור תמונה לסלון שכולה השראה.

מחברות מעוצבות

מחברת מעוצבת מהחלומות שעה וחצי והיא אצלכם ו- וואו כמה שהיא יפה.

אריזות מתנה

אין מתנה שלא תיראה טוב באריזת מתנה אישית שאתם הכנתם, כל זה בשעה וחצי של תרפיה ויצירה.

סדנת תמונת השראה

יכול להתאים ליום האישה/ערב גיבוש

בסדנה נדבר קצת על השראה ועל המשמעות שלנו בחיינו כעובדים, כהורים, כיחידים. דרך משפטי ההשראה נלמד על שאיפות ויזמות. נבין מה הכוח המניע אותנו ומה מגביר את המוטיבציה שלנו בעבודה. העובדים יוזמנו לבחור את משפט ההשראה שלהם, מבין כמה משפטים שיוצעו להם ויחד נעצב תמונת השראה אישית לכל אחד, בשילוב אלמנטים של נייר ואביזרי נוי מתוך הערכה.
משך הסדנה: שעה וחצי.
מחיר: תלוי בכמות המשתתפים.
בתיאום מראש.

אני רוצה לשמוע פרטים על סדנת תמונות השראה

סדנת מחברות מעוצבות

יכול להתאים ליום הולדת/פרידה מעובד

בסדנה יכינו העובדים את המחברת המושלמת לארגן בה את כל המשימות, הרישומים וההערות שלהם. את המחברת יוכלו להכין עבור עצמם או עבור חבר לעבודה. בעזרת טכניקות שאלמד וחומרים שאעניק לכולם, יצאו המשתתפים עם מחברת אישית ומעוצבת שהרבה יותר נעים לעבוד איתה.

משך הסדנה: שעה וחצי.
מחיר : תלוי בכמות המשתתפים.
בתיאום מראש

אני רוצה לשמוע פרטים על סדנת תמונות השראה

סדנת אריזות מתנה

יכול להתאים ליום הולדת / פרידה מעובד

בסדנה אזמין את העובדים לבחור מתנה שירצו להעניק זה לזה, מתוך מגוון מתנות שאציע. יחד, באמצעות החומרים שאספק, נלמד איך לעצב אריזת מתנה ייחודית וכל משתתף יעטוף את המתנה שבחר להעניק לחברו.
משך הסדנה: שעה וחצי.
מחיר: תלוי בכמות המשתתפים.
בתיאום מראש.

אני רוצה לשמוע פרטים על סדנת תמונות השראה