סדנאות יצירה לנשים. אישה לאישה - השראה

אין כמונו הנשים. יכולות לעשות כל כך הרבה דברים במקביל, עובדות קשה בלהיות אמהות, רעיות, עובדות, נשים, מגיע לנו קצת שקט. ואת השקט הזה אנחנו רוצות עם החברות הכי טובות שלנו. להתנתק רגע מכל הטירוף הזה ולהרגיש שוב כמו ילדות שבסך הכל רוצות לצייר, לקשקש ולשחק על רצפת הסלון.

אני מזמינה אתכן להעניק לעצמכן חוויה של זמן איכות ויצירה משותפת במסגרת סדנאות יצירה לנשים שאנו מציעים, הסדנאות יוציאו אתכן משגרת היומיום, יחזקו את הקשר הכל כך מיוחד שלכן וייצרו לכן עוד זיכרון מחוויה שהיא רק שלכן. לבחירתכן שלוש סדנאות יצירה לנשים וכמובן שבתיאום מראש נוכל לייצר סדנה מיוחדת עבורכן.

הסדנאות שלנו

תמונת השראה

ממסגרת תמונה, ניירות מיוחדים ומשפט אחד, אפשר ליצור תמונה לסלון שכולה השראה.

מחברות מעוצבות

מחברת מעוצבת מהחלומות שעה וחצי והיא אצלכם ו- וואו כמה שהיא יפה.

אריזות מתנה

אין מתנה שלא תיראה טוב באריזת מתנה אישית שאתם הכנתם, כל זה בשעה וחצי של תרפיה ויצירה.

סדנת תמונת השראה

בסדנה נדבר קצת על השראה, המילים שמניעות אותנו, הדמויות שמעניקות לנו דוגמא. המשתתפות יוזמנו לבחור את משפט ההשראה שלהם, מבין כמה משפטים שיוצעו להם ויחד נעצב תמונת השראה אישית לכל אחת, בשילוב אלמנטים של נייר ואביזרי נוי מתוך הערכה.
משך הסדנה: שעה וחצי.
מחיר : 120 ש״ח לאדם
בתיאום מראש / ללוח הסדנאות

אני רוצה לשמוע פרטים על סדנת תמונות השראה

סדנת מחברות מעוצבות

בסדנה המשתתפות יכינו כל אחת עבורה/עבור חברתה מחברת מעוצבת אישית. בעזרת טכניקות שאלמד וחומרים שאעניק לכולן, יצאו המשתתפות עם מחברת אישית ומעוצבת שיש רק אחת כמוה.

משך הסדנה: שעה וחצי.
מחיר : 120 ש״ח לאדם
בתיאום מראש / ללוח הסדנאות

אני רוצה לשמוע פרטים על סדנת תמונות השראה

סדנת אריזות מתנה

בסדנה אזמין את המשתתפות לבחור מתנה שירצו להעניק זו לזו, מתוך מגוון מתנות שאציע. יחד, באמצעות החומרים שאספק, נלמד איך לעצב אריזת מתנה ייחודית וכל משתתפת תעטוף את המתנה שבחרה להעניק. בסוף הסדנה תצא כל משתתפת עם מתנה ארוזה בעיצוב אישי.
משך הסדנה: שעה וחצי.
מחיר : 120 ש״ח לאדם
בתיאום מראש / ללוח הסדנאות

 

אני רוצה לשמוע פרטים על סדנת תמונות השראה

הידעת? 

הידעת חשבתן שהיצירה שמורה רק לילדות? תחשבו שוב! ליצירה אין גיל. אם אתן רוצות לשמח את החברות שלכם באמת, קחו אותן לסדנאות יצירה לנשים, הן יודו לכן על היציאה מהשגרה. אם אתן רוצות להודות לסבתות ששומרות על הנכדים, העניקו להן זמן חופשי וקחו אותן לסדנאות יצירה לנשים. אין אישה שלא תשמח מזה